Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Złomujemy wszystkiego rodzaju pojazdy i samochody. Auta poddajemy w pełni bezpiecznej kasacji. Gdy Twój pojazd uległ upływowi czasu i odmawia on już posłuszeństwa lub nie nadaje się już do jazdy, zadzwoń do nas by pozbyć się tego zmartwienia. Pozbędziesz się problemu, pieniądze za zezłomowany pojazd zasilą twój budżet domowy.

ZŁOMOWANIE AUT WARSZAWa - Śródmieście

Auto kasacja Warszawa – Śródmieście jest głównym filarem naszej działalności. Gdy sprzedaż auto nam to masz gwarancję legalności i bezpieczeństwa całej transakcji. Pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części pierwsze zachowując najwyższe europejskie standardy .

AUTOKASACJA WARSZAWA - Śródmieście

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W WARSZAWIE - Śródmieściu?

Do naszej firmy może trafić każdy samochód osobowy czy bus. Złomowaniu i auto kasacji w Warszawie – Śródmieściu poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Nie ogranicza nas ich stan czy przebieg. Działamy zgodnie obowiązującymi wytycznymi, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.